KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12948421
nr 1294 8421
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 33/160. Motivet: 40x49 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:48:08
2/12 16:57:50
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius